Aktualności PFPK

Wykonanie remontu lokalu położonego przy Al. Marcinkowskiego 20 w Poznaniu
Termin składania ofert: 21 marca 2019 r.; godz. 10:00

Ogłoszenie 

W ramach programu "Eksportowy Poznań", w siedzibie Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego, odbędzie się bezpłatna konferencja "Malta - nowe możliwości dla przedsiębiorców".

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie, łączące pod jednym logo, w tym samym czasie i miejscu różne imprezy o ugruntowanej pozycji i prestiżu. To coroczne święto biznesu, zarówno tego mikro, jak i dużego – organizowane od 7 lat  w Poznaniu, już na stałe wpisało się w  kalendarz ważnych wydarzeń miasta, a także stało się synonimem imprezy, podczas której w jednym miejscu i czasie gromadzi to, co dla przyszłego i obecnego przedsiębiorcy jest ważne.

W dniu 28 kwietnia br. w przestrzeni pracy wspólnej „+jeden” (ul. Za Bramką 1) odbędzie się wydarzenie Startup Poznań 2017. Jest to bezpłatna konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe.

Rada Nadzorcza spółki Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych sp. z o.o. ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu.
Liczba wyłanianych osób w ramach konkursu: 1

W styczniu 2017 r., rozpoczął się nabór wniosków w ramach XIV edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.
Ten bezpłatny konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.

Wszystkich przedsiębiorców, a wszczególności tych, którzy rozpoczynają przygodę z własnym biznesem, zapraszamy na autorskie szkolenia PFPK.

Poznań Biznes Partner to wydarzenie organizowane przez Miasto Poznań, w ramach VI edycji Dni Przediębiorczości Poznań.

Udostępniono nowe środki w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Poręczenie zapłaty wadium jest produktem, który na rynku poręczeniowym pojawił się w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

W dniach 24 i 25 kwietnia 2013r. w Hali nr. 15 MTP po raz III w Poznaniu odbędą się Targi Przedsiębiorczości.

PRZEDSIĘBIORCO, BĄDŹ LIDEREM WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

W dniu 18 grudnia 2012 roku PFPK Sp. z o.o. uczestniczył w konferencji „Środki krajowe i unijne dla przedsiębiorców” zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie w Hotelu NEST w Gnieźnie.

W dniach 13-14 grudnia 2012 roku PFPK Sp. z o.o. zorganizował spotkanie pod tytułem: „Inicjatywa JEREMIE, czyli jak najtaniej zabezpieczyć kredyt ze środków unijnych ?”


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/pfpk/pfpk.pl/public_html/templates/gantry/html/com_k2/templates/default/category.php on line 254