Poznański Lider Przedsiębiorczości 2016

  Kapituła XIII edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, przyznała Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorca.

  znak-lider-czcionkajpg

  Wyróżnienie zostało wręczone w dniu 19 kwietnia 2016 roku, w trakcie oficjalnej Gali zorganizowanej w Centrum Prasowym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański, a do udziału w nim zapraszani są przedsiębiorcy z terenu Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego. Głównym celem Konkursu jest pomoc wyróżniającym się przedsiębiorcom z sektorów MSP i Startup w budowaniu trwałej pozycji na rynku. Udział w Konkursie stwarza możliwość zaprezentowania oferty uczestników szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promowania i upowszechniania przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

  DSC03370x 01 Lider przedsiebiorczosci

  zloz wniosek o poręczenie

  Pomoc

  W razie problemów z przyjemnością udzielimy pomocy. Pytania proszę kierować na adres e-mailowy, lub skontaktować się z nami telefoniczne.

  tel: (061) 855-64-80,
  tel.:(061) 855-64-82
  fax: (061) 855-64-85
  e-mail: biuro@pfpk.pl

  pomoc