Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/pfpk/pfpk.pl/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Poznański Lider Przedsiębiorczości 2018

  W 2018 roku, po raz trzeci otrzymaliśmy wyróżnienie w Konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, w kategorii Mikroprzedsiębiorca.

  znak-lider-czcionkajpg

  Nagrody i wyróżnienia w ramach jubileuszowej - XV edycji Konkursu, wręczone zostały laureatom w dniu 18 kwietnia 2018 roku, w trakcie oficjalnej Gali, zorganizowanej w Sali Białej Hotelu Bazar w Poznaniu.

  Organizatorem XV edycji Konkursu był Starosta Poznański, a współorganizatorem - Prezydent Miasta Poznania. Do udziału w wydarzeniu, jak każdego roku, zaproszeni zostali przedsiębiorcy z terenu Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego. Zarówno zwycięzcy jak i wyróżnieni w Konkursie uczestniczą w kampanii informacyjno-promocyjnej przygotowanej przez Organizatorów, co pomaga nagrodzonym przedsiębiorcom z sektorów MSP i Startup w budowaniu trwałej pozycji na rynku. Udział w Konkursie stwarza możliwość zaprezentowania oferty uczestników szerokiemu gronu potencjalnych partnerów i przyszłych klientów oraz promowania i upowszechniania przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii opracowanych w wielkopolskich ośrodkach naukowych.

  Laureaci tego prestiżowego konkursu, postrzegani są jako wzór solidności i rzetelności w biznesie.

  30728670 1898771946814230 3360865956988452864 o


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/pfpk/pfpk.pl/public_html/templates/gantry/html/com_k2/templates/default/item.php on line 250