WYRÓŻNIENIA

Z przyjemnością prezentujemy nagrody i wyróżnienia, które zostały przyznane Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

W dniu 19 czerwca 2013 roku, Bank Gospodarstwa Krajowego przyznał Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych nagrodę, za wyróżniającą się realizację projektu JEREMIE w regionie i wspieranie z sukcesem lokalnej przedsiębiorczości.

Poznański Fundusz Poręczeń KRedytowych Sp. z o.o., jako rzetelny i terminowy płatnik swoich zobowiązań, w ramach programu Rzetelna Firma został odznaczony certyfikatem rzetelności. Bieżące informacje w zakresie rzetelności Spółki i terminowości regulowania zobowiązań można sprawdzić za pomocą poniższego banera.

baner 03

Ponadto, w marcu 2016 roku, Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, przyznał Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Certyfikat, którym zaświadcza, że PFPK jest licencjonowanym użytkownikiem systemu KRD BIG SA.

W dniu 26 lutego 2016 roku, w ramach III edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm i Innych Jednostek Prowadzących Działalność Gospodarczą, Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. został uhonorowany nagrodą Przedsiębiorstwo Przyszłości.

logo PP 2016 2

W trakcie Gali ogólnopolskiego programu certyfikacji firm i innych jednostek prowadzących działalność gospodarczą Przedsiębiorstwo Przyszłości, która odbyła się w dniu 19 kwietnia 2016 roku, przyznano również wyróżnienia specjalne.

Kapituła XIII edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, przyznała Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorca.

znak-lider-czcionkajpg

W 2018 roku, po raz trzeci otrzymaliśmy wyróżnienie w Konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, w kategorii Mikroprzedsiębiorca.

znak-lider-czcionkajpg

Kapituła XIV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, po raz drugi przyznała Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. wyróżnienie w kategorii Mikroprzedsiębiorca.

znak-lider-czcionkajpg