FairPay

  Celem programu FairPay jest zbieranie i udostępnianie informacji pozytywnych o wszystkich przedsiębiorcach, instytucjach i konsumentach, którzy terminowo wywiązują się ze swoich zobowiązań finansowych oraz promowanie etycznych norm i zasad w biznesie.

  Kesz i Floł - w przystępny sposób opowiadają o programie FairPay.
  Kesz i Floł, to dwie postaci fikcyjne, za pomocą których KRD BIG S.A., będący operatorem programu FairPay, w sposób jasny i przystępny informuje o jego przeznaczeniu i zaletach. Posługując się przykładami z życia postaci, operator obrazuje możliwości i sposoby gromadzenia pozytywnych wpisów w rejestrach informacji gospodarczej zarówno na temat przedsiębiorstw, jak i konsumentów. Losy Kesza i Floł można śledzić obserwując profile tych postaci na portalu społecznościowym facebook. Zachęcamy również do zapoznania się z krótkimi filmikami, dostępnymi poniżej, które w prosty i przejrzysty sposób pokazują korzyści płynące z programu FairPay.

  11836687 660090034128226 978930713228009682 n                       11745441 1599664613619087 8997523398513515960 n                

  PFPK Ambasadorem FairPay. Dlaczego?
  "Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych PFPK jest instytucją otoczenia biznesu działająca na terenie woj. wielkopolskiego. Jako podmiot na co dzień współpracujący z przedsiębiorcami, wysoko ceni sobie możliwość korzystania z informacji gospodarczej, która powoduje znaczne ograniczenie ponoszonego ryzyka poręczeniowego i gospodarczego. Pojawienie się na rynku pozytywnej informacji gospodarczej otworzy możliwość pełniejszego poznania relacji gospodarczo-finansowych przedsiębiorców z innymi podmiotami, co pozytywnie wpłynie na proces analizy i weryfikacji wniosków składanychdo PFPK oraz na zmniejszenie ryzyka zawieranych transakcji. Ze względu na ogromną wartść pozytywnej informacji gospodarczej, zapadła decyzja o zgłoszeniu Spółki jako kandydata na ambasadora programu FairPay. Jako przedstawiciele środowiska poręczeniowego jesteśmy przekonani o słuszności wprowadzenia pozytywnej informacji gospodarczej na rynek w Polscei cieszymy się, że możemy wziąć udział w promowaniu tej idei."
  Krzysztof Dylikowski, Prezes Zarządu Poznańskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. 

  Dodawanie i ujawnianie informacji pozytywnych odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

  Pozytywna informacja gospodarcza może zostać udostępniona na wniosek, lub za zgodą przedsiębiorcy/konsumenta. Aby informacja o terminowym regulowaniu zobowiązań przez przedsiębiorcę korzystającego z usług PFPK pojawiłą się w systemie, należy skontaktować się z pracownikiem Funduszu używając danych z zakładki kontakt, bądź korzystając z adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przeznaczonego do kontaktu w sprawie Programu FairPay.

  Celem umieszczenia przez Ambasadora informacji pozytywnej w rejestrach KRD BIG S.A., przedsiębiorca/konsument powinien złożyć w tej sprawie stosowny wniosek.

  A oto, dlaczego warto być FairPay:

  Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z pozaporęczeniowych usług PFPK, a są PŁATNIKAMI FairPay, została przygotowana specjalna oferta!
  Każdy przedsiębiorca, który przynajmniej trzykrotnie został ujawniony w serwisie informacji pozytywnej FairPay z tytułu terminowego opłacania zobowiązań, jednorazowo otrzyma możliwość skorzystania z usług dla biznesu świadczonych przez PFPK z 20% rabatem.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług dla biznesu i do kontaktu z nami!

  Zachęcamy do pogłębienia wiedzy na temat programu FairPay. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach:

  www.fairpay.pl
  www.krd.pl
  www.cospozytywnego.com

  zloz wniosek o poręczenie

  Pomoc

  W razie problemów z przyjemnością udzielimy pomocy. Pytania proszę kierować na adres e-mailowy, lub skontaktować się z nami telefoniczne.

  tel: 61 102 67 50
  tel.:61 102 67 49
  tel.:61 102 67 48
  e-mail: biuro@pfpk.pl

  pomoc