Administrator Danych Osobowych
Informujemy, że administratorem Państwa Danych osobowych jest firma Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Siedziba Administratora znajduje się w Poznaniu (61-827) na Alejach Marcinkowskiego 20. Z Administratorem skontaktować się można za pomocą telefonu: 61 102 67 50 oraz poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową https://pfpk.pl/.

IODO

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych PFPK Sp. z o.o. jest Kinga Kalitka.

Z Inspektorem można się skontaktować drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Polityka prywatności fanpage Facebook

Administratorem danych osobowych jest:
Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
Aleje Marcinkowskiego 20, 61-827 Poznań
Tel. +61 102 67 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.pfpk.pl

Klauzula informacyjna do wniosku o udzielenie poręczenia kredytu/pożyczki/leasingu/gwarancji bankowej.

Klauzula informacyjna do wniosku o przyznanie pakietu wadialnego i udzielenie poręczenia zapłaty wadium w ramach przyznanego pakietu.