Poznański lider przedsiębiorczości

  PRZEDSIĘBIORCO, BĄDŹ LIDEREM WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

  WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE O TYTUŁ POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  Już po raz jedenasty przedsiębiorcy z miasta Poznania oraz Powiatu Poznańskiego mają szansę powalczyć o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w jednej z czterech kategorii mikro, małego, średniego przedsiębiorcy oraz startup. Wygrana w konkursie to nie tylko prestiż, ale też możliwość zdobycia cennych nagród.

  Konkurs kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z miasta Poznania oraz powiatu poznańskiego, wyróżniających się dynamizmem i innowacyjnością w działaniu, które notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, nie boją się wprowadzania innowacji, są przyjazne młodym ludziom oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

  Nowością w konkursie o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości jest kategoria „startup”. Do udziału w konkursie są zatem zaproszone młode, innowacyjne, perspektywiczne firmy działające w oparciu o wiedzę i nowe technologie. Wyróżnione w ramach kategorii „startup” firmy mogą pokazać, że Aglomeracja Poznańska to dobre miejsce do prowadzenia biznesu nie tylko przez duże firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej ale także przez te, znajdujące się na początkowym etapie rozwoju.

  Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do dnia 28 lutego 2014 poprawnie wypełnionego wniosku w Biurze Konkursu. Dokumenty konkursowe dostępne są na stronie www.lidermsp.poznan.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali Finałowej 7 maja 2014 r.

  Do udziału w konkursie zapraszają organizatorzy: Jan Grabkowski, Starosta Poznański i Ryszard Grobelny, Prezydent Miasta Poznania

  Sponsorami nagród dodatkowych są:

  • PKO Bank Polski
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Grupa Fresh Marketing Communication Experts
  • BeeCluster sp. z o.o. oferująca produkt BeeOffice

  Wsparcie merytoryczne zapewnia: F5 Konsulting Sp. z o.o.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.lidermsp.poznan.pl