XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

  W styczniu 2017 r., rozpoczął się nabór wniosków w ramach XIV edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.
  Ten bezpłatny konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.

  Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania i Starosta Poznański.Przyjmowanie wniosków odbywa się w terminie: 2 stycznia - 28 lutego 2017r.

  Głównym celem Konkursu jest pomoc wyróżniającym się przedsiębiorstwom, zaliczanym do sektora MSP oraz STARTUP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku, poprzez stwarzanie możliwości prezentowania ich oferty szerokiemu gronu partnerów i potencjalnych klientów oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów, usług lub technologii.
  Laureatów Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości wybiera Kapituła Konkursu we współpracy z Partnerem Merytorycznym – F5 Konsulting Sp. z o.o.
  Oprócz tytułu, dyplomu oraz statuetki Laureaci otrzymują również prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów nagród dodatkowych.
  Łączna pula nagród w konkursie wynosi ok. 150 000 zł.

  Uroczysta Gala Finałowa XIV edycji Konkursu, podczas której zostaną rozdane tytuły i nagrody, odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2017 r. w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań.

  UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY!

  Więcej informacji można uzyskać w Biurze Konkursu :

  Urząd Miasta Poznania
  Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa
  ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404, 61-441 Poznań
  tel. 61 878 47 87/ 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  oraz w Starostwie Powiatowym w Poznaniu
  Referat Współpracy Zagranicznej i Promocji Przedsiębiorczości
  Gabinet Starosty
  ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań
  tel. 61 841 8826
  www.poznan.pl/lidermsp
  www.facebook.com/poznanbiznespartner

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!