Komunikaty

PROMOCJA PORĘCZEŃ

UWAGA PROMOCJA !!

DOTYCZY WSZYSTKICH ODDZIAŁÓW PKO BANKU POLSKIEGO, niezależnie od regionu bankowego, w którym oddział jest zaszeregowany oraz WSZYSTKICH ODDZIAŁÓW SGB-Banku i BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH, zrzeszonych w ramach Grupy SGB.

Czytaj więcej...

Przerwa świąteczno - noworoczna 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 24 grudnia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. biuro PFPK będzie nieczynne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu od 4 stycznia 2016 r.

Mamy nadzieję, że nasza nieobecność będzie dla Państwa możliwie nieodczuwalna.

Zakończenie VI edycji Inicjatywy JEREMIE

!!! W dniu 7 grudnia 2015 r., wobec wyczerpania środków przyznanych na realizację projektu, PFPK zakończył przyjmowanie wniosków w ramach VI edycji Inicjatywy JEREMIE !!!

Rozpoczęcie VI edycji Inicjatywy JEREMIE

Poznańskiemu Funduszowi Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. został udostępniony limit reporęczeń ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. W związku z powyższym, w dniu 2 lipca 2015 r. PFPK rozpoczął udzielanie poręczeń w ramach VI edycji Inicjatywy JEREMIE.

5 czerwca br. - biuro PFPK będzie nieczynne

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca br. biuro PFPK będzie nieczynne.

W przypadku konieczności przygotowania dokumentów poręczeniowych z datą 5 czerwca, prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikiem PFPK celem uzgodnienia szczegółów dotyczących zawarcia umowy poręczenia.

Mamy nadzieję, że nasza nieobecność w tym dniu będzie dla Państwa możliwie jak najmniej odczuwalna.

Za powstałe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Czytaj więcej...

Logowanie