Komunikaty

Wznowienie naboru wniosków o udzielenie poręczenia w ramach Inicjatywy JEREMIE (edycja VII-2)

W dniu 12 października br., w ramach Inicjatywy JEREMIE (edycja VII-2), Funduszowi zostały udostępnione środki na reporęczenia w kwocie 30 mln zł. W związku z powyższym, PFPK rozpoczął przyjmowanie wniosków o udzielanie poręczeń w ramach Inicjatywy. Projekt realizowany jest ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013, a poręczenie udzielone w jego ramach stanowi pomoc "de minimis".

Zachęcamy do korzystania z poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Zakończenie przyjmowania wniosków w ramach VII edycji Inicjatywy JEREMIE

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyczerpaniem środków przyznanych Funduszowi na realizację projektu, PFPK zakończył przyjmowanie wniosków w ramach VII edycji Inicjatywy JEREMIE. 

Przerwa w pracy Funduszu

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 czerwca 2016 r. biuro Funduszu będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczęcie VII edycji Inicjatywy JEREMIE

W dniu 4 maja br. Zarząd PFPK podpisał umowę na realizację VII edycji Inicjatywy JEREMIE. W ramach umowy Funduszowi zostaną udostępnione środki na reporęczenia w kwocie 15 mln zł. W związku z powyższym, w dniu 4 maja 2016 r., PFPK rozpoczął przyjmowanie wniosków o udzielanie poręczeń w ramach VII edycji Inicjatywy JEREMIE. Projekt realizowany jest ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.

GODZINY OTWARCIA biura w dniu 25.03.2016 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 marca 2016 r. biuro PFPK będzie czynne do godziny 13:00. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Logowanie