dla produktu "Pożyczka na start"

  Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, założoną przez Urząd Miasta Poznania, we współpracy z PKO Bankiem Polskim SA oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

  Celem i misją Funduszu nie jest działanie dla zysku, lecz wspieranie przedsiębiorców w ich relacjach z instytucjami finansowymi.
  Najtrudniej jest pozyskać finansowanie na początkowym etapie działalności gospodarczej, dlatego w naszych działaniach skupiamy się na pomocy przedsiębiorcom na starcie ich działalności.

  Współpracujemy z wieloma bankami, i przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które ubiegających się o środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a w szczególności na rozwój nowo założonej działalności.
  Jeżeli rozpoczynasz właśnie działalność lub o tym poważnie myślisz, mamy propozycję naszego wsparcia:

  1. Przygotowanie dokumentacji kredytowej (wypełnienie wniosku kredytowego wraz z załącznikami do wniosku oraz przygotowanie biznesplanu na wzorze bankowym) w cenie 500 zł netto.
  2. W przypadku skorzystania z oferty przedstawionej w pkt. 1, przy ubieganiu się o poręczenie za kredyt do którego PFPK przygotował dokumentację, przedsiębiorcy przysługuje prawo do 20% rabatu od standardowej ceny poręczenia.
  3. Udzielamy także poręczeń zapłaty wadium dla przedsiębiorstw, które planują złożenie oferty w przetargu, realizowanym w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych. 

  BoostYourStartup 400x400 achievement 3612401 1280

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń, zapytaj, umów się na spotkanie. Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne!

  W kwestiach związanych z przygotowaniem dokumentacji do pożyczki na start informacją służy Państwu:

  Przemysław Kowalski - Ekspert ds. Klientów Kluczowych
  tel: 61 102 67 47; +48 881 637 304
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.