dla produktu "Pożyczka dla rolnika"

  Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, założoną przez Urząd Miasta Poznania, we współpracy z PKO Bankiem Polskim SA oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

  Celem i misją Funduszu nie jest działanie dla zysku, lecz wspieranie przedsiębiorców w ich relacjach z instytucjami finansowymi.
  Dziś rolnictwo to profesjonalna i skomplikowana działalność, wymagająca często wysokich nakładów i odpowiedniego doboru inżynierii finansowej!

  Jeżeli prowadzisz działalność o charakterze rolniczym, a widzisz potrzebę zewnętrznego finansowania swojego biznesu, skontaktuj się z nami!

  Nawet jeśli masz doświadczenie w ubieganiu się o kredyty – zawsze warto skorzystać z opinii niezależnego analityka. Ustalimy najkorzystniejsze warunki, rozważymy opcje alternatywnych instrumentów finansowych, przygotujemy dokumentację, skierujemy Cię do właściwego miejsca! 

  Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia specjalistów i chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń, zapytaj, umów się na spotkanie. Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne!

  pfpk agriculture 400x400

  W kwestiach związanych z przygotowaniem dokumentacji do pożyczki na start informacją służy Państwu:

  Przemysław Kowalski - Ekspert ds. Klientów Kluczowych
  tel: 61 102 67 47; +48 881 637 304
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.